RozKoduj się!

Zapraszam do doskonalenia swoich koderskich umiejętności.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-08-23 15:18:05

Hiraki
Administrator
Dołączył: 2015-08-23
Liczba postów: 7
Windows 8.1Chrome 44.0.2403.157

Koduj, o co chodzi?

Witaj,
założyłem to forum przede wszystkim po to, aby rozwijać swoje umiejętności programowania, a być może osoby które tutaj trafią również będą mogły się czegoś nauczyć, ale zostawić coś ciekawego do siebie.

Jestem początkującym programistą, piszę obecnie w c++, uczyłem się głównie z książki symfonia c++ Jerzego Grębosza, aktualnie przeczytałem całą część omawiającą sam język i zostały mi do przeczytania dwa ostatnie rozdziały, które są już czymś w rodzaju dodatku. Naukę programowania rozpocząłem w szkole oraz początkowo korzystałem trochę z kursu na stronie www.cpp0x.pl

Teraz, gdy jako tako zapoznałem się z tym językiem mogę zacząć zabawę i programować. Stworzyłem to forum w głównej mierze dla siebie, jednak może w przyszłości się ono rozwinie i będzie z tego coś więcej.


Tak to z grubsza wygląda, jeśli trafisz na to forum oraz przeczytasz tego posta, zachęcam do zostania na dłużej, jeśli miałbyś jakieś sugestie, propozycje wal śmiało.

Forum jest nowe założyłem je 23.08.2015, więc jeśli trafiłeś tutaj blisko tej daty nie zrażaj się małą ilością treści, być może wspomożesz rozwój forum :)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
countrylive - asn - lewinhobuk - canineguide - uniquepyl